Susipažinkite su canele.lt komanda

Komandos narė Greta

Greta

Greta yra mūsų komandos vyr. konditerė bei maisto technologė. Greta vadovauja virtuvėje, savo rankomis kepa kaneles, gamina įdarus bei ieško, kaip dar gali Jus nustebinti.

Komandos narys Augustas

Augustas

Augustas rūpinasi sklandžiu elektroninės parduotuvės veikimu, pakuotės, pristatymo bei įvairiais kitais ūkiniais ir technniniais klausimais. Ir, žinoma, Augustas yra pagrindinis naujų receptų vertintojas. 🙂

Pradžia

„Svajonės apie asmeninės kepyklėlės durų atvėrimą glūdėjo mano širdyje nuo pat vaikystės. Pasiryžti šiai idėjai buvo ypatingai sunku. Žinių stoka bei baimė suklysti ne kartą privertė šios idėjos atsisakyti, atrodė tai niekada neišsipildys. 

Visgi, gyvenimui krypstant visai kita linkme bei užgožus svajas apie nuosavą kepyklėlę, konditerija iš mano širdies niekur nepabėgo. Man studijuojant verslą universitete, meilė šiai krypčiai smarkiai augo. Tačiau užpildyti tuštumos, atsiradusios apleidus konditeriją, niekaip nepavyko. Atsidūriau kryžkėlėje ir savo akimis mačiau tik vieną išeitį – išvaduoti savo nublokštą svajonę ir pagaliau ryžtis ją puoselėti.

Aš supratau verslo studijų naudą, bet taip pat suvokiau, kad savo kepyklėlės atidarymui, man prireiks gilesnių žinių. Šitaip atsidūriau dvejose mokslo įstaigose vienu metu studijuodama verslą universitete bei konditeriją profesinėje mokykloje, o tuo pat metu ir leisdama vakarus prie orkaitės namuose.

Kanelės

Kaneles atradau dar mokykloje, apie jas sužinojusi iš draugės. Tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio. Tai būdavo desertas, kurį kepdavau kiekvienai progai pasitaikius. Žinoma, tai buvo nei kiek nepanašu į kaneles, kurias Jums kepame šiandien, ir tuo metu man tai nė kiek nerūpėjo – jų skonis būdavo vis tiek pasakiškas. 

Aš esu idealistė ir noriu, kad kiekviena mano kanelė perduota Klientui būtų tobula. Ištobulinti kanelių receptą iki tokio lygio buvo neapsakomai sunku. Prireikė begalės bandymų, sugadintų formelių, o daugiausia – ašarų. Visada žinojau, kad kanelės yra įnoringos, tačiau šitiek daug nesėkmių nesitikėjau. Esu be galo dėkinga savo vyrui ir nuostabiausiam iš nuostabiausių partnerių Augustui, kurio nuolatinio palaikymo dėka, man pavykdavo dar kartą užsimaišyti tešlą po kiekvienos nesėkmės ir galiausiai įminti paslaptį, kaip užkalbėti kaneles, kad jos iškeptų tobulos kiekvieną kartą. Dabar jaučiuosi pasiruošusi.

Štai nuo tokių kanelių viskas prasidėjo, tad kelias išties buvo ilgas 🙂

Padėka jums

Žinoma, visos šios sėkmės ir nesėkmės nereikštų nieko be Jūsų, mieli mūsų Draugai ir Klientai. Kiekvienas užsakymas tarsi Kalėdų rytas prasiskverbia į mano širdį ir užpildo laime. Tik dėl Jūsų suprantu, kad mūsų pastangos nėra bevaisės ir būtent Jūs mums leidžiate atrasti tikrąją gyvenimo prasmę ir džiaugsmą.” – su meile ir saldžiais linkėjimais, Greta.

Pirkinių krepšelis